Forumas > Kalėdos > Kur sutiksi Naujus metus?
1

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 10:33

Kokios mintys? Pasiūlymai jau plaukia, reklamos atakuoja. Ką rinksitės šiemet?

Mes praėjusias metais labai šauniai ir sėkmingai sutikome namie, draugų būryje. Puikus stalas - nerealus maistas, puikūs gėrimai, šokiai pokiai ir t.t.

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 10:36

O as norejau dviese namie su savo diedu, ale jis, bjaurybe, pirma pazadejo man, o dabar jau girdziu xebra organizuojasi Tai ir nezinau, kaip cia bus....

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 10:38

o mes dar net nežinom, kur sutiksim, žinau tik kad mano mamytė pažadėjo mano dukrytę pasaugoti, taip kad galėsim švęsti tik neaišku su kuo ir kur

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 10:39

Man siaip ziauriai nepatinka Nauji Metai

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 10:46

Geras, kokybiškas pasibuvimas su draugais, nuošridus indėlis į gurmaniškus patiekalus (kokių negausi prabangiausiame restorane), mėgstami neprasti gėrimai - tai nekainuos tiek, kiek vakarienė dviem restorane su abejotinos kokybės programa ir su svetimų žmonių draugija aplinkui..

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 10:48

Cituoti(išlepinta @ Dec 13 2006, 10:46 AM) 1581
Geras, kokybiškas pasibuvimas su draugais, nuošridus indėlis į gurmaniškus patiekalus (kokių negausi prabangiausiame restorane), mėgstami neprasti gėrimai - tai nekainuos tiek, kiek vakarienė dviem restorane su abejotinos kokybės programa ir su svetimų žmonių draugija aplinkui..

mes norejom dviese namie, be jokiu sventimu tai butu NIEKO nekainave

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 11:23

Cituoti(išlepinta @ Dec 13 2006, 10:46 AM) 1581

Aš vienais metais sutikau naujus metus restorane, vakaras buvo nepakartojamas: nuostabus šou, Kalėdų senis buvo užklidęs, vyrų ir moterų striptizas šokiai, įvairiausi konkursai, žaismingi prizai... pati net du laimėjau... galop restorano organizuoti fejerverkai Buvo tikrai smagu

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 12:37

O kokiame čia buvo?

Man teko išklausyti liūdnesnius atsiliepimus apie šventimą restoranuose. Neminėsiu pavadinimo Vakarienė vienam žmogui kainavo arti 300 Lt. (buvo keturių asmenų šeima, tame tarpe du vaikai). Patiekalai: karštas buvo šaltas, patiekalas pavadinimu "šį patiekalą darė žmogus, nieko neišmanantis apie virtuvę"; salotos - pagailėta kiekio bent vaizdui pagerinti, vaisių apskritai nebuvo. O šampanas paprastas pigiausias.

V.ž. restoranas "atsimazino", nors pats nekokia šaraškino kontora, o gerai žinomas

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 13:29

Restoranas "Geležinis vilkas"

Tai buvo jau senokai Prieš kokius 5 metus... Stalas ir maistas su gėrimais kainavo arti 150 lt vienam žmogui

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 13:36

Mes sutiksime namuose . Su draugais ar be jų - venias žino Kaip bus, taip tiks. Vienintelis kol kas suplanuotas patiekalas - kepta višta. Gėrimų ir taip pilnas baras. Tereikia geros nuotaikos

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 15:00

O musu planuose yra kelione iki Prahos, vaziuosim su draugais, tikiuosi bus neblogai, nors .....

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-16 14:20

oi tokia tema jau yra tai ten pasisakiau, bet ja turėtų ištrinti arba čia perkelt. tai mes važiuosim į Vokietiją turėtų būti labai smagu

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-16 23:34

Cituoti(išlepinta @ Dec 13 2006, 10:37 AM) 1594
O kokiame čia buvo?

Man teko išklausyti liūdnesnius atsiliepimus apie šventimą restoranuose. Neminėsiu pavadinimo Vakarienė vienam žmogui kainavo arti 300 Lt. (buvo keturių asmenų šeima, tame tarpe du vaikai). Patiekalai: karštas buvo šaltas, patiekalas pavadinimu "šį patiekalą darė žmogus, nieko neišmanantis apie virtuvę"; salotos - pagailėta kiekio bent vaizdui pagerinti, vaisių apskritai nebuvo. O šampanas paprastas pigiausias.

V.ž. restoranas "atsimazino", nors pats nekokia šaraškino kontora, o gerai žinomas

bet gi restoranų yra skirtingų

Mes pernai sutikinėjom Nidoj ( bet kadangi kompanijoj buvom dvi , tai šventimas ramus ), šiaip smagu - gražu , tik žiemą Kuršių Nerijoj seviso 0 .
Šiemet vėl nieko audringo, nes zuikė dar maža, bet laabai norėčiau kuriuos naujus metus sutikt kelionėj - šilti kraštai būt super

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-18 09:20

Siltuose krastuose sutikinet butu egzotika ale as visai noreciau irgi nes ziauriai nemegstu ziemos

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-19 19:46

Aš iš anksto džiaugiuosišiais naujaisiais. Užsisakėm bilietus į "Spragtuką" Siemens arenoje O po jo dar su visa šeimyna spėsim grįžti namo, susiveiksim ką nors skanaus, gal draugų kokių užsuks, nors... nežinau, ar labai noriu. Audringai švęsti neleis, tai teks apsieiti va taip. Vis, tikiuosi, geriau, nei pernai bus - tada prasiraičiau ant sofos tiesiogine prasme, nes susigundžiau suvalgyti 1 apelsiną, o dar, kaip paaiškėjo, po kalėdinio skrandžio uždegimo ne visai atsigavusi buvau

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-20 12:10

Pavydžiu tiems, kas vaikšto į teatrus Mano vyrą nedomina tokie renginiai, o vienai eiti nesinori

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-20 12:16

Cituoti(čiučiundra @ Dec 20 2006, 12:10 PM) 2153
Pavydžiu tiems, kas vaikšto į teatrus Mano vyrą nedomina tokie renginiai, o vienai eiti nesinori

o mano vyras kaip tik labai nori į spektaklius eiti tik pastaruoju metu kažkaip nebesigauna nueiti, tai viršvalandžiai, tai vaiko nėra kur palikti o naujiem metam kažkaip nieko neplanavom, tai dabar turbūt ir bilietų nebebūtų

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-20 12:24

Tiesą pasakius aš kinoteatre su vyru buvau, kai dar nevedę buvom

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-21 11:04

o as tai su saviskiu gudru dalyka prastumiau Jis nori vaziuot i madritda kitasi metais..tai kainuos biski...klausia manes ar gali. sakau gali, jei per naujaka busim dviese namie o i madrida jis labai nori Santazas gavosi Nu bet suveike

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-21 11:17

Cituoti(išlepinta @ Dec 13 2006, 08:33 AM) 1574
Kokios mintys? Pasiūlymai jau plaukia, reklamos atakuoja. Ką rinksitės šiemet?

Mes praėjusias metais labai šauniai ir sėkmingai sutikome namie, draugų būryje. Puikus stalas - nerealus maistas, puikūs gėrimai, šokiai pokiai ir t.t.

Na aišku aš tai norėčiau kur nors pašvest..bet busim namie,nes vyras dirba,be to visą šeiminą atvažiuoja pas mums.

1

Viršun ^ | Forumas > Kalėdos > Kur sutiksi Naujus metus?

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)