Forumas > Knygos ir apie knygas > dabar skaitau...
2

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-27 20:45

O as dabar skaitau Arundhati Roy "Mazmoziu Dievas". Knyga is XX amziaus aukso fondo. Nusipirkau seniai ir skaityt bandziau, bet neperskaiciau iki galo ir... matyt buvau jai nesubrendus. Neseniai uzejo noras skaityt kazka, tai akis uzkliuvo uz sios knygos ir pajauciau, kad noriu ja suprast ir skaityt. Dabar tiesiog ja megaujuos
O "Nasle vieneriems metams" ir mano lentynoj stovi nepabaigta. Matyt teks jai pribresti...

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-27 20:55

Mazmoziu Dievas - visiska jega. Lydziausi. Garbes zodis.

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-27 21:36

Cituoti(Kykymara @ Jan 27 2007, 08:55 PM) 6952
Mazmoziu Dievas - visiska jega. Lydziausi. Garbes zodis.

As irgi megaujuosi visokiom tom rasytojos meninem priemonem, kai kurias vietas tiesiog dar karta perskaitau, kad "fantastiskai beprotiska" (kaip sako Kernagis) metafora ar posakis koks paskleistu saldu malonuma mano smegenyse.

Dar noriu parekomenduot kas neskaite Herbjorg Wassmo knygas: "Dinos knyga", "Laimes sunus", "Karnos kraitis". Cia tokia trilogija is kurios man geriausia "Dinos knyga". Jos negali skaityti istisai, as galejau megautis po truputi kas vakara. Dar labai patiko jos "Septintasis susitikimas". Kas iesko ka skaityt, tai tikrai nepasigailesit.

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-28 09:14

Cituoti(viltis @ Jan 27 2007, 09:36 PM) 6957
Dar noriu parekomenduot kas neskaite Herbjorg Wassmo knygas: "Dinos knyga", "Laimes sunus", "Karnos kraitis". Cia tokia trilogija is kurios man geriausia "Dinos knyga". Jos negali skaityti istisai, as galejau megautis po truputi kas vakara. Dar labai patiko jos "Septintasis susitikimas". Kas iesko ka skaityt, tai tikrai nepasigailesit.

Perskaičiau visas. Ir ne po truputį, o tiesiog ryte surijau. Labiau patiko trilogija nei "Septintas susitikimas". O iš trilogijos tikrai negalėčiau išskirti nė vienos knygos - visos puikios
Apskritai esu skaičiusi nemažai skandinavų literatūros ir ji man limpa. Nors ir skirtingi autoriai, bet kažkokią bendrą gyslelę turi.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-04 14:59

dabar skaitau romana Vilis Lacis ,,Zvejo sunus" idomi knyga

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-04 17:35

Skaiciau paauglystej. Tuomet labai patiko. Dabar noreciau "atgaivinti" ispudi del pabaltijines (autorius - latvis ar ne?) kulturos fono. Ar taip atsimenu?

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-04 17:58

Pagaliau įveikiau tą "Našlę vieneriems metams". Kam aš ją skaičiau? Nesupratau. Iš kažkokio užsispyrimo. Kas joje įdomaus ar patrauklaus? Nugi nežinau. Tiesiog nežinau. Visko daug, ir praktiškai niekas nekabino taip, kad galėčiau apsakyti, jog ją perskaityt buvo verta...

Užtai dabar reabilituojuosi su Edgaro Alano Poe novelėmis "Raudonosios mirties kaukė". Klasika, kaip ten bebūtų - geras daiktas, o jei dar klasika su siaubo ri detektyvo elementais - čia jau išvis super

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-04 18:07

Na nestuke ir siaubiakai - nieskladno!
Vistiek Nasle yra tikrai geras skaitalas! Gal tau irvingas tiesiog nepatinka? Kaip Garpas? Ar skaitei?

Man uzbuksavo Oziaragio atograza... Jau geriau siaubiakai nei nihilisto niekso "varpine"... Bet baigsiu ir medali sau insegsiu

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-04 18:18

Cituoti(Kykymara @ Feb 4 2007, 06:07 PM) 7414
Vistiek Nasle yra tikrai geras skaitalas! Gal tau irvingas tiesiog nepatinka? Kaip Garpas? Ar skaitei?

Man uzbuksavo Oziaragio atograza... Jau geriau siaubiakai nei nihilisto niekso "varpine"... Bet baigsiu ir medali sau insegsiu

Va Garpo neskaičiau, Ir tai buvo viena iš priežasčių, kodėl damušinėjau tą nelaimingą našlę - kad būčiau bent ką nors Irvingo įveikusi. Dabar supratau, kad tikriausiai jis man - ne pora
Svarbiausia, kad ta Našlė... hm... sunkiai nusakomas reikalas (che che, kaip profesionaliai literatei - labai tinka taip apibūdinti knygas ).
Turiniui trūksta kažkokio prieskonio, kad jis būtų įdomus ir netikėtas, stiliui... tokio apskritai toje knygoje neradau - rašliava ir tiek. Personažai nepasirodė labai įdomūs ir įtikinami (visi tokie su etiketėm ir pernelyg nekintantys), o pabaiga išvis verta muilo operos

Na, o tas siaubas... Na argi Poe - tai siaubas? Juk tai - klasika... Čia kaip ir su "Giesmių giesmės" erotika po to, kaip perskaitai "Kamasutrą"

Hm... nihilstas niekšas, sakai? Skamba viliojančiai Jei tik pakankamai estetiškas ir neaprašinėja penkiasdešimtmečio meilės aštuoniasdešimtmetėm - galimas daiktas, kad man tiks

Jau susidarinėju po truputėlį "must have" listą savo dekretinėms

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-04 18:21

Del oziaragio perspeju: jei trintravcikei per bjauru, tai ne kas ne kas... Daug keiksmu ir cia tik gelytes.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-04 18:28

Cituoti(Kykymara @ Feb 4 2007, 06:21 PM) 7416
Del oziaragio perspeju: jei trintravcikei per bjauru, tai ne kas ne kas... Daug keiksmu ir cia tik gelytes.

Na, gerai, tada gal kada ateičiai paliksiu... Noriu visko, kas estetiška ir gražu Ir dar intriguoja...

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-04 18:39

Nu tada Viano "Dienos Puta".... Romantiskai ne formatas...

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-04 23:40

Cituoti(Corida @ Feb 4 2007, 05:58 PM) 7412
Užtai dabar reabilituojuosi su Edgaro Alano Poe novelėmis "Raudonosios mirties kaukė". Klasika, kaip ten bebūtų - geras daiktas, o jei dar klasika su siaubo ri detektyvo elementais - čia jau išvis super

Dar poezijos paieškok, jos nedaug, ale tikrai verta.

Na nestuke ir siaubiakai - nieskladno!

Kokie siaubiakai?! Ape ką jumi čia?

Labai geras skaitalas yra Ambrozijaus Bierco (Ambrose Bierce), stilius panašus į Po. Nežinau kaip su lietuviškais vertimais, ale dalykas TIKRAI vertas dėmesiaus.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-05 16:47

Cituoti(Kykymara @ Feb 4 2007, 05:35 PM) 7411
Skaiciau paauglystej. Tuomet labai patiko. Dabar noreciau "atgaivinti" ispudi del pabaltijines (autorius - latvis ar ne?) kulturos fono. Ar taip atsimenu?

Taip,latvis

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-08 10:59

Cituoti(Avis @ Feb 4 2007, 11:40 PM) 7421
Dar poezijos paieškok, jos nedaug, ale tikrai verta.

Poezijos? O čia anglų kalba, ar yra ir išversta?..

Šiaip iš esmės esu nusiteikusi gana skeptiškai dėl poezijos vertimų, nes, mano giliu įsitikinimu, tai - jau vertėjo, o nebe autoriaus kūrinys

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-08 12:52

Cituoti(Corida @ Feb 8 2007, 10:59 AM) 7685
Poezijos? O čia anglų kalba, ar yra ir išversta?..

Šiaip iš esmės esu nusiteikusi gana skeptiškai dėl poezijos vertimų, nes, mano giliu įsitikinimu, tai - jau vertėjo, o nebe autoriaus kūrinys

Originalo. Jis gi amerikonas, tad ir jo kalba nėra sudėtinga, o be to, tai juk ne Šekspyras, jo eilės turi savitą skambesį.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-08 19:17

Cituoti(Avis @ Feb 8 2007, 12:52 PM) 7741
Originalo. Jis gi amerikonas, tad ir jo kalba nėra sudėtinga, o be to, tai juk ne Šekspyras, jo eilės turi savitą skambesį.

A, na, jei angliškai reikės pamėginti pasiieškoti kokios knygelės... Kai šitą storą perskaitysiu

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-08 23:17

Cituoti(Corida @ Feb 8 2007, 07:17 PM) 7760
A, na, jei angliškai reikės pamėginti pasiieškoti kokios knygelės... Kai šitą storą perskaitysiu

Kam ieškoti? Sėdi prie kompo ir skaitai Edgar Allan Poe poeziją.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-09 07:47

O aš grįžau vaikystėn... Vakar baigiau skaityti Hugh Lofting ''Daktaras Dolitlis" ir šiandien pradėsiu "Daktaro Dolitlio kelionės".
O vėliau norėčiau ir "Harį Poterį " paskaityt.
Ai... suvaikėjau , bet kaip smagu širdy

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-09 09:19

o aš visai neberandu laiko skaityti
bet vakar už dovanų čekį porą knygų įsigijau, tai dabar bus proga rasti tam laiko.
knygos: Dan Brown "Meteoritas" ir Patrick Suskind "Kvepalai.Vieno žudiko istorija".

2

Viršun ^ | Forumas > Knygos ir apie knygas > dabar skaitau...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)