Forumas > Plaukų priežiūra > Plaukų auginimas
Eli.lt
Eli.lt

2008-08-20 09:43

sveiki,
noriu atsiaugint plaukus.. gal kas nors zino kas skatina spartesni plauku augima? turetu buti kazkokios kaukes ar vitaminai

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-20 11:55

labai svarbu yra viskas,kas gerina galvos odos kraujotaka,tai yra visokie masažiukai,taip pat šaldantys šampūnai beja žinokite vieną dalyka,kad ne bet kuri gali turėti ilgus plaukus vien dėl to,kad papraščiausiai kiekvienam žmogui plaukai auga skirtingai ir pasieke tam tikra ilgi plaukai nustoja augti ir nieko jau nebepadarysi

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-20 13:21

Pameginkit Perfectil arba Silicis vitaminus, plaukai auga tikrai labai gerai, o plius ir naguciais sustipreja

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-20 14:24

Oj kaip man būtų gerai, o dar kad ne tik ilgi plaukai bet kad ju daug būtų o tai aš negaliu pasigirti, tankus pas mane plaukučiai.

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-21 08:56

maniskiai plaukai uzauga ilgi, bet tada dazniau riebaluojasi, buna labiau priglude... bet cia jau kita problema.-del jos nesuku sau galvos, nes autsiauginus plauku ilgi-susidesiu chemini
o siaip kazkada geriau vitamina a+e-super efektas-nagams odai ir plaukams. tokio efekto nesu sulaukus begeriant brangius vitaminus, skirtus odai nagams ir plaukams....

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-22 07:19

Savo plauku augimu visiskai nesiskundziu, mano plaukai stori, ir labai greitai auga bet tos augimo priezasties tikrai nezinau, nes nenaudoju kazko specialaus Sako plauku augimas priklauso ir nuo kirpejos rankos

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-22 10:14

nuo daug ko priklauso. ypac nuo pacio organizmo ir gyvenimo budu.. mano gyvenimo budas ir maisto racionas nera geras. valgau nereguliariai ir nesveika maista, miegas taip pat nera reguliarus.. tai yra pagrindine priezastis

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-23 13:08

Aš įsijungiu į palukų auginimą Nesiskundžiu neaugančiais plaukais, bet ilgų kažkaip niekad neauginus ir nežinau iki kur man jie auga

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-27 18:14

Cituoti(ziemuze @ Aug 20 2008, 01:21 PM) 39012
Pameginkit Perfectil arba Silicis vitaminus, plaukai auga tikrai labai gerai, o plius ir naguciais sustipreja

nuo Perfectil mano draugę pykino todėl vos pradėjusi vartoti ir metė...

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-08 13:40

Mano drauges plaukiukai buvo siaubingai ploni,trapus,trumpi,galvojom jau viskas,niekas napadės,bet ji nusipirko vitaminus "MErz special dragees" tai taip greitai paaugo plaukiukai beja tie vitaminai ir nagams ir odai
asmeniškai aš naudoju "MIOLER" žuvų taukus su A,D,E vitaminais,man labai gerai

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-05 16:41

Cituoti(waidonaz @ Aug 27 2008, 03:14 PM) 39671
nuo Perfectil mano draugę pykino todėl vos pradėjusi vartoti ir metė...

mane irgi nuo jo pykino....niu gerai (geraja prasme) kad ne mane viena pykino,nes jau visalaik galvojau,kad gal mano skrandis per daug islepintas yra

kriste
svečias

2010-03-08 17:20

nuo Perfectil ir mane pykino.teko ismest....ten tikrai kazkas negerai..

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-03-19 09:34

sveikos 

Kalbant apie perfectil, kažkada gėriau ir man kažkaip, tfu tfu tfu, viskas gerai buvo, aišku, poveikio jokio, bet bent jau pykinimų jokių nebuvo.. Dabar net reklamoje praneša, jog naujasis perfectil švelnesnis skrandžiui, bet čia turbūt eilinis triukas...?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 328

2010-06-23 00:04

Nemanau, kad kažkokie vitaminai gali paspartiti plaukų augimą. Gal juos tik stiprina, pridoda jems sveikatos. Bet reikia ilgai naudoti tuos vitaminus. 

laima
svečias

2010-06-23 14:32

na o as turiu kuo pasigirti uzsiauginau ilgus plaukus, o paslaptis tame kad negeriau jokiu vitaminu, o plaukus kas kart pamaitinu kaukemis kiausinio, skalauju pavasariniu dilgeliu nuoviru ir t.t. Reikia myleti save rupintis savo plaukucias, neuztenka gerti vien vitaminus.

agne
svečias

2012-05-29 23:41

Perfektil ir man nepadejo...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-06-10 23:11

Labutis visems  :)   labai gerai padeda ricinu alejus 

Paulina
svečias

2012-11-03 23:20

Merginos, noredomas uzsiauginti ilgus plaukus, kaip kazkas ir myneji, reikia juos myleti.

Pavyzdziui pati as naudoju ricinos alieju, migdolu alieju, makadamiju alieju, persiku alieju, kosmetini zibala,geriu fitoval vitaminus, valgau daug darzoviu ir soru, stengiuosi, kad organizme netruktu magnio ir kalcio, todel geriu piena, valgau pieno produktus, visokius jogurtus ir t.t naudoju rusiskas nebrangias priemones, tokias kaip babuska agafija sampuna ir balzama su svogunu sultimis.
Darausi mieliu kaukes, ir is vidaus gerdama mieliu tabletes skatinu plauku augima.
Taip pat naudoju 13 zoleliu ekstrakta is babuskos agafijos, rusiska plauku tonika... Kartas nuo karto pamasazuoju specialiu masazuokliu arba pirstais... nedziovinu dzionituvu, netiesinu, nemigu slapiais plaukais nakti, nes plaukas nemegsta salio, o nakti oro temperatura smunka, kunas isyla ir galiausiai tai kenkia plaukui.
Gerinu kraujotaka itrindama bredzio slakelius kelis kartu su cemericiu vandeniu :)
Yra begale priemoniu, kurios nekainuoja daug, siekiant kad plaukai butu grazus, ilgi ir jums butu puosmena, turite juos myleti.. mylesit juos jus-jie jums atsidekos tuo paciu :) )
Sekmes!

Ievukassssss
svečias

2013-06-05 12:24

Sveiki jei norite ilgu ir stipriu plauku tai va taisykles kuriomis kartais ir daznai naudojuosi pirma svarbios taisykles o paskui nelabai svarbios :)

1 plaunu gslvs tik su Sebamed sampunu arba su tuo kuri mama mano gauna ir kazkokios moteriskes kuri ji is ivairiu zoleliu daro.

2 jei nori kad plaukai butu svelnus tam tinka sayos ar kaip ten rasosi kondicionierius

3 plaukus pries miega suristi i kaasyte ir daznai uodegos ar palaidais nenesioti :) Nu kartais nesioju bet retai

4 smarkiai plauku aukstai neristi kad nepradetu skilineti

5 saugoti juos nuo saules

6 kirpti kas kokius 2 menesius nes labai daznai man ju kirpti nereikia :)

pati ta zinau nes mano plaukai buvo zemes uzpakalio o dabar jie vos vos auksciau negu uzpakalis nes neseniai kirpti :) mano plaukai yra stiprus tad vadovaukites mano taisyklemis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-07-17 10:18

Sveikos, merginos! Viena iš efektyviausių plaukų augimą skatinančių priemonių - tai DS Laboratories firmos Revita šampūnas. Išbandžiau ir 100% REKOMENDUOJU

Viršun ^ | Forumas > Plaukų priežiūra > Plaukų auginimas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (7)