Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > ka padovanoti draugui...
2

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-09 09:35

manasis, tai praktiškas dovanas vertina...jam tik diržai kokie, įrankiai, knygos, buitinė technika..
bet būdvo pas mus smulkių progų, tai kažkada dovanojau jo norų metinį abonimentą (čia, kai dar pinigų per daug neturėjom - taupymo režimas) - tiesiog nupirkau gražų arbatinuką primenantį šiek tiek džino lepmą ir 12 mažų atvirukų ant kiekvieno surašiau jo norus, kuriuos jis gali išnaudoti per metus pvz. romantiška vakarienė, pasižadėjimas vieną kartą nebambėti kai eis pašėlti kokį vakarą su draugais ir t.t. geriausias buvo jo noras - padovanoti man batukus ..
Šį savaitgalį bus jo gimtadienis, tai jau padovanojau kaip įžangai kvepalus, o dėl pagrindinės dovanos dar vis galvoju ir jau turiu pora minčių, bet tos dovanos praktiškos... ...

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-09 11:39

oho,kokios dovanėlės aš tai jei jau kvepalas dovanoju tai čia būna mano pagrindinė dovana,neturiu tik lt,kad dar geriau,kažka nupirkt o tavo vyras tai laimingas labai tikriausiai

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-09 11:43

As is savo brangiausiojo kiekviena proga gaunu papildoma dovana prie pagrindines o ta papildoma dovana buna grazuciai apatiniai Del to as tikrai nepykstu

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-09 12:03

manau nei viena nepiktu
merginos ,o pas jus taip nebūna,kad kai vienam padovanoji dovana (ir maždaug sveikinamsis žino už kokia sumą),tai atgal būtinai turi lipt per galva,kad padovanu tokios pat sumos dovaną arba net brangesnę,bet tik ne pigesnę ?

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-09 12:06

pas mus rugseji irgi draugystes metines, tai skaitinejuos gal ka galesiu panaudoti labai daug esam vienas kitam pridovanoja jau be fantazijos.

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-09 12:07

man irgi reikia jau mastyti,nes spalio menesi bus 4 metukai ,kaip draugaujam,noriu kazko labai romantisko galvoju apie tuos kuponus

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-09 12:24

o as kuponus jau esu darius liko suzavetas, tik as orentavau i savo elgesi, padaryk pusrycius, masaza, pabuciuok ir ji gavus net pykcio metu turejau tai daryti kas parasyta

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-14 02:14

reikalingus daiktus. dažniausiai susidaro nemaža dėžutė, o joje visko po truputį.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-21 18:16

kuponu ideja nerealiai gera

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-24 16:45

padovanociau saviskiui toki kupona, ta ijis neapsidziaugtu...
o jeigu is kitu gautu dovanu kupona, man atiduotu, kad apipirkciau

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-24 17:16

Kodel neapsidziaugtu gaves kuponus? Maniskis tai sokinetu is laimes ir greitai juos visus isnaudotu

Liveta
svečias

2010-05-19 18:55

Nezinau ka padovanoti draugui.. Susitinkam prie upes, ir noriu  kazko ipatingo.. ir nezinau ka padovanojus.. patarkite ;}}

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-05-19 21:48

Ypatingo tai turi būti labai intymu ir nuoširdu. Geriausiai tokiu atveju, kažką tokio, ką tik jūs dviese suprastumėte. Čia jau kitų patarimai nepadės :)

Galbūt dėžutę, kurioje yra pažadas - tarkim atlikti masažą žvakių šviesoje :)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

vitalija
svečias

2011-05-23 16:23

kai mano draugui suejo 25m, tai as is geradovana.lt nupirkau kaitavimo ant vandens pamoka, tai ji labai apsidziauge, nes nera to isbandes, tai laukia nesulaukia kada bus atostogos ir vaziuos pramogaut

Kristina
svečias

2011-06-19 15:11

as uzsakiau laikrodi su nuotrauka, labai graziai atrodo :) http://www.skelbiu.lt/show.php?id=11106150 

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2011-06-19 19:13

Va kaip tik draugo gimtadienis savaitgalį buvo. Ilgai galvojau ką padovanoti ir galiausiai nupirkau pokerį. Liko labai patenkintas, beliko man gerai išmokti žaisti ir galėsim puikiai leisti lietingus vasaros vakarus :)   

andreta
svečias

2011-08-30 23:08

arteja mano vaikino jubiliejus nezinau ka nupirk ir padovanoti,bet paneles neisizeiskit bet kai as paskaiciau jusu komentarus ,jeigu jus norit tai dovanu gauti tai nereiskiasi jog ir vaikinas to nori ,zinoma,jeigu jusu vaikinas laimingas buvo, tai gaves, tai jis saunuolis nes tikrai vaidinti moka ,nes as tikrai nemanau kad vaikinas noretu gaut dovanu, albumo su nuotraukomis (nes tai manau labai moteriskas dalykas) nei pakabucio isgraviruoto to labiau kupono.

toma
svečias

2011-09-19 17:54

as savo draugui padovanojau sia pagalvele, kad miegas naktimis saldus butu :)  http://www.dovanusalis.lt/sirdies-formos-pagalve-krutine-papai tai buvo suzavetas :D

Rasuole
svečias

2011-11-14 21:25

Aš savo vyrui padovanojau magnetinę apyrankę, tai jam labai patiko- visą laiką nešioja. Jei kam reikės, magnetinių papuošalų parduotuvė Magnetoterapija.lt

Dov
svečias

2011-12-31 01:32

as saviskiam padovanojau mp3 grotuva  ;( http://www.varle.lt/#!/garso-technika/mp3-mp4/mp3-grotuvas-transcend-4gb-tsonic-330-juodas-72749.html ) nes pastovei skolindavosi is manes :) kadangi esu ir as ir jis uz praktiskas dovanas. :) Manau padovanodamas zmogui to ko jam reikia parodai kad jo klausiau ir stebi :) . O tai zinojimas kad tas zmogus klauso taves idemiai parodo kad esi jam svarbus kad ir po tiek metu ir tas suteiktas zinojimas yra pati geriauisia dovana kokia galetu buti.

2

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > ka padovanoti draugui...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (11)