Forumas > Meilė ir jausmai > Jūsų meilės istorija
3

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-21 10:24

Na kas čia dabar per apsileidimas??? Norma - viena istorija per dieną

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-22 19:58

Na mano situacija niekuo neipatinga.....
Tiesiog buvo momentas, kai pykau ant visos vyriskos gimines, tokie jie kiaules buvo... Drauge pasiule paklaidzioti po draugas.lt, ieskojo tipo sau draugo. as buvau labai pries internetines pazintis, visada sakiau, kad tai tik zaidimas. pradzioje ziurejome su nuotraukomis, visi atrode tokie nepatiki. man galiausiai atsibodo ir as siuliau viska pabaigti, tada drauge uzsimerke, dure su pirstu i bet koki be nuotraukos ir sake, kad sitas bus gerai. man nematant parase mano el.pasta. po poros dienu gaunu laiska is jo, jis raso, kad as vienintele jam parasiau, atsake i man nezinomus klausimus, kurios as jam tipo uzdaviau. zinoma, kad isvadinau ji nevisprociu, kad jis durnas, nes as niekam nieko nerasiau... jis neatstojo, rase laiskus ir rase. apsikeitem mobilaus numeriais ir susirasinejom ten. nieko ipatingo, tik labas ir ka veiki. viena velu vakara, jis pasiule susitikti. tai buvo saltas ir lietingas vakaras. ilgai tada sedejau prie teliko, ir kai jau buvo laikas iseiti, uzsidejau paprastus dzinsus, net nesidaziau, pasiemiau sese (vyresne)ir isejau. dar ir dabar atsimenu, jai jis save apibudino: juoda striuke, juodos kelnes ir rankos kiseneje. Pamacius ji kazkas pasidare. per visa vakara, pasakiau jam tik labas ir ate. tylejau visa vakara, kalbejo jis ir sesuo. grizau namo... nerasiau nei as, nei jis. buvo lapkricio pradzia. per kaledas gavau sveikinima su sventemis, jam neatrasiau. isvykai i prancuzija, grizau tik sausio vidury. Parasiau jam "labas". o jista pati vakara pakviete i puseseres gimtadieni. sutikau... po gimtadienio, jis ejo su kitom, as su kitais... susitikdavo papasakoti nuotykiu ir isgerti arbatos. vasara pasiule vaziuoti i palanga. nuvykom, o jis ten susirado merga. grizau namo viena... pikta... rugseji atvyko i svecius, isgerem arbatos, pakvieciau spali i savo gimtadieni. Mano gimtadienis tikrasis turejo buti antradieni, o sventeme sestadieni. Atvyko su didele puokste roziu, glebiu balionu ir tortu. gimtadienio viduri, biski isgerus, ar pajuokavau: davai tuokiames?, o jis sutiko. pajuokavom, pajuokavom ir baigesi... Antradieni jis man skambina ir kviecia susitikti pre rotuses, tureti pasa ir gimimo liudijima. Nieko neitardama, pamirsdama savo juokelius, nuvykau. iteike rozyte, pasveikino su gimtadieniu. pasiule apziureti rotuse, sutikau... paklause tik kokios noriu pavardes. atsipeikejau tik kai jau moteriske, kuri uzregistruoja santuokas klause kokia data tiknka. sulemenau bet ka... sausio gale atsokome vestuves... siemet svesime 5 metu jubilieju... sausio pradzioje atsventeme maziukes 1 metu jubilieju...

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-23 14:05

nu tu duodi!
Sako, ai čia nieko ypatingo
tik šiaip - iš niekur nieko susituokėm - užėjom į rotušę šiaip sau ir datą pasirašėm

Žinai, kaip yra sakoma, jei per pirmą pasimatymą lyja, vadinasi meilė truks amžinai

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-26 14:33

Na tai kur tos super-duper meilės istorijos, vertos romano

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-31 20:32

Kaip šiandien atsimenu tą ankstyvą pavasarį – liūdną ir ilgesingą... Buvau nusivylusi viskuo, kad nesinorėjo nieko... tik slėptis, slėptis, slėptis ... – savo erdvėje, fantazijoje, kūryboje, virtualiame pasaulyje, kur viskas netikra, kur viskas taip gražu, taip gražu – iki skausmo... iki begalybės...
Pavargau nuo žmonių, tad su jais bendravau internetu – diskutavau, flirtavau, keikiau, žaidžiau... Tačiau širdis ieškojo kažko...dar neatrasto,nežinomo,taip trokštamo...- KAŽKO.
Kankino nesibaigianti nostalgija tam, ką aš myliu... myliu jau seniai, mylėjau kai dar nebuvau gimusi...-bet dar nesutikau...
Tai buvo kovo vidurys, kai naršydama pažintinius tinklapius pamačiau vieną vyrą- roko atlikėją, kurio muzika man patiko. Nusprendžiau parašyti, nesitikėdama atsakymo- tiesiog pradėjau žaidimą, kuris maniau neprasidės...Kreipiausi į jį jo dainos žodžiais :

„ Kodėl sukaustė tavo jausmus, tavo mintis,
Senas svajas, vaikystės sapnus gilus liūdesys...? „

Klausiau ne tiek jo, kiek savęs... Didžiai mano nuostabai, po kelių dienų gavau atsakymą. Ir taip prasidėjo nesibaigiančios mūsų diskusijos apie viską ir apie nieką kartu...Pokalbiai trukdavo iki paryčių. Tikrindavau pašto dėžutę kone šimtą kartų per dieną...
Pajutau kažkokią neapsakomą trauką, intrigą jį daugiau pažinti. Dar niekada su niekuo neradau tiek bendro, kaip su juo.Prabėgo pora mėnesių, pokalbiai nusitęsė iki nesuskaičiuojamų puslapių. Darėsi kažkas keisto. Pasaulis įgavo giedresnių spalvų, laukdavau jo ir tik jo žinučių, galvoje sukosi mintys tik apie jį...Tuo metu studijavau Šiauliuose, o jis gyveno Vilniuje. Vis kvietė atvykti, bet mane kažkas stabdė...Bijojau...nežinau net ko...gal pati savęs, o gal meilės...nuostabios ir pražūtingos MEILĖS.Vieną dieną spjoviau ir sėdau į traukinį. Mažėjant kilometrams tarp mūsų - širdis daužėsi vis smarkiau. Mintyse ėmiau dėlioti žodžius, bet galvoje buvo toks padrikas jų kratinys, kad nebesuvokiau kas vyksta, kas aš esu, kur ir kodėl važiuoju... Vilnius. Mane pasitinka Jis. Iš atrepetuotos mano kalbos liko trumpas „labas“, švytinčios akys ir plati šypsena. Atvykom pas Jį. Vakarą praleidom gurkšnodami vyną ir šnekėdami, net nepajutome kaip atėjo rytas. Jis paklojo man lovą, o pats pasiėmęs adijalą ruošėsi gultis ant sofos. „Sušalsi“-sakau. „Gulkis šalia“. Taigi abu įsitaisėm po viena antklode...(Aišku , dar ilgai neužmigom ).
Praleidau pas jį tris dienas. Jos prabėgo žaibiškai greitai. Abiem buvo sunku atsisveikinti. Išvažiavau su pažadu,kad dar susitiksime. Savaitę skraidžiau kaip ant debesų. Antrą - ėmiau ilgėtis jo, jo namų sienų tylos, jo pasaulio..tokio artimo manajam... Vis sapnuodavau jo šviesų veidą...Tiesiau rankas ,kad paliesčiau jį, bet nubusdavau tuščiais delnais ir tamsa aplink...
Abiejų telefonai buvo perkrauti žinutėmis , skambindavomės kasdien po kelis kartus...bet to nepakako,kad užpildytume tuštumą ,kuri ėdė širdį, kai vienas kito nematom šalia.

Ir nieko vertas tavo žavesys, mielasis,
Kai šitaip tuščia namuos ir už lango nyku.
Aš įkvėpsiu tavęs Bachui grojant,
Nes vienai, patikėk, per sunku.

Tada aš paskutinį kart šypsojaus,
Pasaulis tapo nebemielas man.
Ilgai nesupratau net ko ieškojau,
Dabar žinau – tavęs, meilės vardan.

Mielasis, ko taip troškai,tą gavai,
Ugnį kursto aukščiausi dievai.
Jei nedegsime meilėj kartu,
Aš sudegsiu viena už abu...

Atvykau antrą, trečią kartą pas jį. Atsisveikinti negalėjome be ašarų. Žinojom ,kad nepasimatysim ilgai- visą vasarą.Manęs laukė praktika ir darbas.
Rugsėjo pirmąją vėl susiruošiau į universitetą. Tačiau dar neišėjus iš namų smarkiai susikivirčijau su mama (tuo metu dar gyvenau su tėvais). Smulkmenų nepasakosiu,tiesiog, mane ji labai įžeidė ir užgavo, tad susirinkau keletą savo drabužių ir išsinuomojau butą. Palikau daiktus ten ir išvykau i Vilnių pas Jį. Tai buvo ketvirtas mūsų susitikimas. Taip ir pasilikau su Juo. Aišku, mano mama būdama be galo valdinga,pasiuto kai pamatė, jog manęs nėra. Ėmė kone grasinti grįžti ir t.t. Iš savo bejėgiškumo padavė policijai pareiškimą, kad aš dingusi be žinios, nors puikiai žinojo ,kur esu 
(Kaip sakant, malagingas pranešimas-o policija dirba savo darbą, ir aš turėjau pasirodyti komisariate ).Nuvykom su juo kartu. Pusantros valandos įtampos ir nenustojantis mano mamos klykimas . Summa summarum baigėsi tuo ,kad mečiau studijas, išvykom atgal į Vilnių, su savo mama nebendravau pusantrų metų. Kai sužinojau ,kad laukiuosi, ėmėme ruoštis vestuvėms . Paskambinau ir pakviečiau tėvus. Pirmą kartą žentą mama pamatė policijoje, antrą kartą per vestuves ,kurios įvyko 2008 vasario 14d. Ėmėme bendrauti, o liepos 12d. Gimus dukrelei ir mūsų, ir mūsų tėvų gyvenimai nušvito.
Tuoj švęsime savo vestuvių metines. Galvoju, kokia esu laiminga su šiuo žmogumi. Kiek teko patirti ( čia ,aišku,visokių šalutinių istorijų nerašiau),Galvoju, kad vis dėl to su Juo esame pažįstami ne tris metus, ir ne šimtą – o visą amžinybę...
Daivarai, ačiū Tau už dienas, minutes, sekundes praleistas su Tavimi. Ačiū už juoką, ašaras, dainas, svajones, kūrybą, už dukrelę, už tai kad esi. Tu man davei naują gyvenimą...Tu man davei viską....
MYLIU
IR
MYLĖSIU ....
AMŽINAI

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-01 18:45

Cituoti(GiedreAdmin @ Jan 20 2009, 11:55 AM) 49085
agn, kokia tavo meilės istorija?

Meilės istorijos neturiu. Nuo pat to laiko kai parūpo vaikinukai buvau įnoringa mergiotė Mane mylėjo, draugystės trukdavo tikrai ne mėnesį ar du.. Bet aš nejaučiau nieko stipraus. Būdavo susižavėjimas ir viskas. Tai tokia bejausmė gal nepasirodysiu kad šitaip aš..
O va visai neseniai sutikau savo dabartinį draugą tai jau net nesuprantu kas darosi man. Visa skraidau, laiminga nuolat.. gal čia rimtesni jausmai pas mane atkeliavo
Jeigu ateis suvokimas kas čia ir kaip ir tai bus tikra, tada papasakosiu savo istoriją..

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-03 12:52

Cituoti(freja @ Jan 31 2009, 10:32 PM) 49675
Kankino nesibaigianti nostalgija tam, ką aš myliu... myliu jau seniai, mylėjau kai dar nebuvau gimusi...-bet dar nesutikau...

Tiesiai į dešimtuką Kai pradedi blaškytis ir nežinai, ko ieškai, ir ką esi radęs...
Širdelė kaip patrakusi plakė, kai skaičiau tavo istoriją

Cituoti(agn @ Feb 1 2009, 08:45 PM) 49718
Jeigu ateis suvokimas kas čia ir kaip ir tai bus tikra, tada papasakosiu savo istoriją..

Oj lauksim lauksim

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-03 18:32

Cituoti(freja @ Jan 31 2009, 08:32 PM) 49675<...>
...širdis ieškojo kažko...dar neatrasto,nežinomo,taip trokštamo...- KAŽKO.
<...>

Koks pažįstamas jaumas

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-04 10:30

Meilė - kažkas nepaaiškinamo , trancendentinis fenomenas.
Tikriausiai visoms rašiusioms be galo sunku papasakoti savo meilės istoriją. Nes nėra pasaulyje žodžių, kurie isreikštų Meilę., nėra tokių žodžių,kurie ją apibūdintų.. Meilė kažkas virš mūsų suvokimo ribos...kaip ir begalybė, amžinybė, visata...

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-12 11:13

Jau turime nugalėtojas

maze
svečias

2011-07-22 21:24

na va mano meiles istorija

Kaip buvau lb maza, gal kokiu 8 metiu pirma karta pamaciau vaikina kuris man labai patiko ir krito i akys galvodavau apie ji tik..

Po kiek laiko pasijemiau patevo kortele ir pradejau rasyneti visem bernam ir venintelis is visus jis atrase, bet as net nezinojau kad tai jis buvo.

Pradejom bendrauti ir susitikinet viskas buvo kaip svajone iskirius tai kad man buvo 11m o jam 19 m , bet po kiek laiko viskas nutruko tik kaip man suejo 13m pradejom viska isnaujo bendravom buvom kartu.

As del jo viska darydavau ir labai mylejau , per ji pradejau vartoti narkotikius , jis pradejo mane palikineti ir po keliu men vel atsirasti, visalaik as jo laukiau kiekviena diena verkdavau ...

Buvo labai skaudu kad jis taip elgesi su manim , iskirius tai kad kaip man 15m suejo taip ziaurei pasiellge su manim..

Atvyko pas mane i sanatorija , praleidom gera laika kaip ir visalaik , bet nepastebejo tai kad buvo musu paskutinis kartas buvimo..

Nieko nepasake, bet suzinojau is kitu zmoniu kad jis ant rytojaus susituoke... Vos neisprotejau kaip skaudu buvo , nezinojau ka daryti... Nebeliko noro gyventi , svajones viskas zuvo , nesupratau kodel taip iki siol padare ...

Gyveniau toliau taip iki siol , negalejau susitaikyti , kentejau savije labai , nes nieko daugiau nebenylejau taip kaip ji, jis buvo venintelis toks...

Praejo 4 metai po to ka jis padare , ir buvau pripratius be jo gyventi, apie ji visiskai nebegalvojau , buvau kazkiek uzmirsius ir galvojau kad tai bus amzinai ...

Deja kazkiur kovo viduri sutikau as ji o jis dar driso kalbeti pasake " Labas mano meile "

sirdis suvirpejo ir as ji pasiunciau i gera veta liko nesuprates kodel taip pasakiau ... ir ta savaite as ji maciau tik 2 kartius ir dingo , bet pasakiau jam ka norejau nesigailejau iki siol...

dabar nuo liepos 18d as ji matau kiekviena diena , jo liudnas akys , nedristu nei pakalbeti , nei ziureti i ji, gal tai tesa yra kad zmones sako kad pirma meile amzina , nezinau viskas dabar pasikeite ...

Pradejau  apie ji galvoti ... verlti naktimis, pradejo sirdi skaudeti nezinau gal sirdija as jo laukiau o protas nekencia jo... na nezinau tesog mintyse tik jis ...

gintare
svečias

2012-02-06 21:09

As armanda sutikau vasara stovykloje as bandziau atkreipti jo demesi as ji gaudydavau o paskui jis mane taip ir prasidejo kad jis paprase mano numerio as jam ji daviau tada susirasinejom. jo draugai ir mano drauges mus vadino karaliene su karaliumi prie stalo mes visi kartu valgem ir as noredama nulipti nuo kedes griuvau o jis mane sulaike ir  visi pradejo juoktis o mes israudome. grize is stovyklos tarp musu buvo didelis astumas ir susirasinedavom o veliau vis reciau susirasinedavom kol viena diena parase kad jis mane palieka ir manes nebemyli ta nakti as nemiegojau o verkiau  as apie ji daugiau nieko nezinau bet as labai ji myliu ir mano troskimas yra ji susigrazinti ir kad mes vel myletumem vienas kita kaip anksciau bet as to nesitikiu nes manau kad jis jau turi kita as vis galvojiu apie ji ir prisimenu tas laimingiausias dienas mano gyvenime kai buvome stovykloje as nesitikiu dar ka nors pamilti.

Paulina
svečias

2012-11-08 19:43

Perskaičiau visas meilės istorijas, ir aš norečiau papasakoti savo meilės istoriją. :)

viskas prasidėjo tada, kai idėjau savo telefono numerį į internetinį skelbimą. nesitikėjau daug, viskas atsitiko labai netiketai. Buvo liūdna diena. Pasirodo buvau susirgus lengva depresijos forma, kadangi prieš mėnesį skyriaus su vaikinu. Tokie dalykai mane visada begalo paveikdavo. Taigi, parašė vaikinas, iš pat pradžių mūsų bendravimas buvo labai keistas, nepasitikėjau juo, nors jaučiau iš jo dėmėsį kiekvieną kartą, kai susirašinėdavome. Maniau kad jis apsimetinėja, na ir kuo aš galėjau jam patikti? tikriausiai kažko nori iš manęs. Apsikeitę nuotraukomis supratau kad jis ne toks, kokį jį įsivaizdavau. Pasimatė gražus, paprastas, nieko neprašantis vaikinukas. Po mažu pradėjau jausti gyvenimo žavesį, jis suteikė jam spalvų, nejučia pradėjau svajoti, kas būtų, jei jis būtų mano vaikinas.. Mėnesį prabendravę, jis pasiūlė susitikti. Visaip bandžiau įkalbėti, kad neverta susitikti, juk skiria mus atstumas 50km, kad reikės metus laukti, kol persikraustysiu į jo miestą, bet jis visada surasdavo argumentų mane išlaikyti šalia savęs. Juokiuosi prisiminusi, kaip praėjo musu susitikimas :) Tada nuo pat ryto buvau išsiblaškiusi, rankos drebėjo pagalvojus, kad jį pamatysiu.

Ir štai, būdama jo mieste, aš galiu drąsiai pasakyti, taip, mielasis, buvo verta susitikti, įsimylėti, ir dabar šitaip stipriai mylėti.

Nesvarbu
svečias

2014-12-14 12:51

Na kolkas neturiu vaikino bet žinau kaip viskas butu mano istorija kai turesiu vaikina galiu papasakoti tikra istorija kaip viskas butu....

Viena diena mano vaikinas grižio ir sako atnešk man alaus, aš atsakiau ne užtenka gerti poto mane muše šaukia, sakiau jau nusibodo tu tikras kaulė kiek gali gerti kiekviena diena juk bijau kad nesusirgtum vežiu dar gali numirti,man taves gaila brangusis , na tada vaikinas nustebo poto sake tuomet padaryk kavos eisiu i miesta su draugu aš atsakiau prašiau nepirk alaus jis atsake gerai brangute nepirksiu, poto grižio nakti aš sakiau tai tu girtas sakiau juk pažadejai man, tada vel muše mae, man buvo melyne po aki tada kita ryta sako kas tau buvo, aš atsakiau tu vakar grižai nakti girtas ir mane mušei, jis ir vel nustebo sako atsiprašiau aš sakiau nusibodo noriu skirtis su tavimi tu manes daugiau nebemuši nusibodai, jis jau rimtai pasake viskas nebegeriu nenoriu taves prarasti taves, jis paseme alau išpile visas alaus 7 buvo visas išpile poto buvau laiminga kai jis nebegeria ir ėjo pasitikrinti ar jam nėra vežys. nuėjom nebuvo bet sake daktare jei dar gers jau tada gali buti vežys bet saugok save turi tokia nuostabia motery, na tuomet susilaukiua vaikiu ir gyvenom ilgai ir laimingai.

Štai tokia istorija butu tikra,

3

Viršun ^ | Forumas > Meilė ir jausmai > Jūsų meilės istorija

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)