2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 83

2009-11-16 12:59

Amway esu naudojusi anksčiau, tikrai labai patiko. Tik labai jau sunku įsigyti, mat rimtos konsultantės neturiu, o kažkur ieškoti nenoriu. Tai ir apsidžiaugiau radusi naujovę mūsų miestelyje. Ir tikrai dabar pagalvojau, kad tas mano indų ploviklis turi labai silpną, švelnų kvapą.

Daug jausti, vadinasi, daug gyventi.

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-11-17 15:10

Weetill, o man toks va klausimas kilo: actą ir aš pati naudoju (ypač gerai po kokių remontų prasieiti), bet va soda... Ji gi braižo paviršius... Kažkaip nenoriu aš jos.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Eli.lt
Eli.lt

2009-11-17 15:50

Giedre 2009 11 17

... bet va soda... Ji gi braižo paviršius... Kažkaip nenoriu aš jos.

Soda tikrai nieko nebraižo, galiu užtikrinti, ji gi smulkutė, švelnutė, milteliai tik. O jei dar sudrėksta, pvz.ant šlapios kempinės ar drėgno paviršiaus, tai išvis tik košytė lieka iš jos. Aš ir kriauklę vonioj, ir pačią vonią su ja valau, ir puodus blizginu, ir kalkes nuvirinu, ir virtuvės paviršius su sodos, vandens ir citrinos(nebūtinai) tirpalu valau. Beje pastarasis buvo atradimas valant sienų plyteles. Puikiausiai nuvalo tiek vandens nuosėdas, tiek riebaliukų sankaupėles. O jei dar truputi papurškus palaikai, išvis rezultatas super, tokios spindinčios tapo netikėtai.   Ir jokio šveitimo-trynimo. Pabandyk ant kokio ne taip matomo paviršiaus, jei bijai, pamatysi

2009-11-17 16:06

hm... O kaip soda su citrina? sultis išspaudi ant sodos, šiek tiek vandens?

O tiesa - kaip valote vandens apnašas. Mane jos varo į neviltį 

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt
Eli.lt

2009-11-18 08:56

Aš į purkštuvą prisipyliau vandens,kelis šaukštus sodos, citrinos rukšties truputį ir įspaudžiau citrinų sulčiu(dėl kvapo). Paskui pagalvojau, gal bereikalo tą rūkštį pyliau, juk soda nugesina, bet pasirodo valo labai gerai. Reiks pabandyti kada vien su soda ir vandeniu.

O vandens nuosėdas aš irgi valau tuo pačiu. Jei jau storesnės, stipriau priaugusios tai su actu. Dar girdėjau, kad maišytuvus, dušo galvutes su dantų pasta valo, bet pati dar nebandžiau šito.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-11-18 09:08

Nagi švaruolės, o mane tai kamuoja tokie keli klausimai:

Kaip plauti laminatą, kad neliktų jokių dėmelių, brūkšnelių vandens ir kad jis blizgėtų?

Su kokiu valikliu patariate valyti elektrine viryklę? Pas mane dar tokia bėda atsitiko... Pradėjo iš puodo bėgti siuba ir labai pridegė viskas, po to banžiau valyti ir vsio, nuvale tik pačisu rudumus, o didžiulė išdeginta dėmė liko.... Jau neturiu vilčių ja kaip nors panaikinti...

O dėl indų, tai paprasčiausias variantas - indaplovė.... Visada labai gerai išplauna, tad bėdų dėl nešvarių indų ar puodų niekada nebūna

Eli.lt
Eli.lt

2009-11-18 10:28

Su laminatu ir aš kariaudavau, kiek ko išbandžiau vis nebuvau patenkinta rezultatu, užtad naujuose namuose jo ir nėra. O dėl viryklės- šeip VALIS židinių ir grilių valiklis gerai nuvalo tokias bėdas. Man kiek budavo su sena virykle, nė karto nenuvylė. Siūlau pabandyti, vistiek nieko jau neprarasi,bet jei ten tikrai labai labai prikepę, tai negaliu garantuoti, kad padės....

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-11-18 11:38

Ačiū Weetill... Dar radau parašyta, kad jokiu būdu negalima laminato plauti su šlapiu skuduru, o tik su vos vos drėgnu prašluostyti... Hm , reiks bandyti ir tą būdą :) ... Ir viryklę reiks šveist.... Žinai, ten pas mane ne priskretę, o jau nuvalyta, slidu ir likę tik plėmai....Na bet nieko neprarasiu jei nepabandysiu tavo siūlomos priemonės :) .

2009-11-18 13:48

Laminatą - t.y. grindis?

Esu nusipirkus lietuvišką cheminį prduktą su sėmėnimis. Man ir kvapas patinka, ir užsideda tokia kaip apsauginė plėvelė.

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-01-26 16:00

Sveikos,mano vardas Asta.Tikriausiai galeciau visoms patarti kaip ,kokiom priemonem valyti ir t.t.Nemazai metu dirbu si darba,tai manau,kad si bei ta ismanau.

2010-01-27 09:36

O! Kaip smagu!  :D Ar esi kada valius namus po remonto? Na tokio kapitalinio, po statybų? Kai susidoroti su tom visom dulkėm ir šiukšlėm? Nes jei siurblį įjungsi, tai jam amen iškart bus

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2016-11-13 16:27

Sveikos, merginos :)  Norėjau paklausti patarimo, su kuo geriausiai nusivalo tokios plytelės: http://www.vokiskakeramika.lt/sienu-plyteles.html   Visokius valiklius išbandžiau, bet nepadeda. Bėda — kalkės. Patarkit!

Miglė
svečias

2017-03-19 21:37

sveiki gal domina buities prekes, kosmetika, vaikams drabuziai? Faberlic produkcija labai kokybiska, gaminama maskvoj. telefonas konsultacijai 865540390 šiauliai

Miglė
svečias

2017-03-19 21:38

labas vakaras, turiu valikli nuo kalkiu. ar reikia?

2

Viršun ^ | Forumas > Buitis ir buitinė technika > Švarūs namai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (14)