Forumas > Kosmetika ir parfumerija > bio karotinas
Eli.lt
Eli.lt

2008-07-10 14:11

tai va gal kuri naudojat? kaip jum patare naudoti? odai kaip? aciu uz atsakymus

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-19 13:37

Šeip esu gerus atsiliepimus girdėjus. Atrodo , kad jį geriant greičiau bei ilgiau įdegi Matyt ir ne tik dėl įdegio odai jis gerai

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-12 21:08

Na, pati vartoti pradėsiu po poros mėnesių. Šis maisto papildas yra labai naudingas organizmui, vienoje kapsulėje yra "keturios morkos". Patartina vartoti 1-2 mėnesius prieš saulėtajį laikotarpį ir deginimosi sezoną. Man praeitą vasarą įdėgis panaudojus Bio-Carotene (mėgiamiausi ir sakyčiau, geriausi, Pharma Nord) išliko iki žiemos vidurio, o be to lygus lygus, jokių dėmių. Šiaip apie Bio-Carotene tik geri atsiliepimai. Šiaip man veidas sunkiai dega, vartojant jį - jokių problemų. Tikrai siūlyčiau visoms pamėginti. Bandysiu ir prieš soliariumą pagerti mėnesį kokį, gal tada man su veidu bus geriau..

Adrone
svečias

2010-06-14 21:37

va isigijau ir as bio-carotene. girdejau kad jis net pats rudina oda, tik vat pigmentacija didina ar kaip ten. gal kas ilgiau naudoja jau ir ar nera jokiu tu pigmentacijos padidejimo?

m
svečias

2010-07-10 12:08

Naudojau ir naudoju. Ir oda grazesne ir nenusilupa. Tiesiog super.

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-10 21:43

labai priklauso ir nuo odos būklės. vienam jis būna kaip vaistas, o kitam - jokio akivaizdaus ir greito poveikio.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 329

2010-07-11 13:56

Niekad nebandžiau . Bet žinau ,kad dukra labai patenkinta jo poveikiu

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-11 20:09

jau yra šeimoje patirties turintis žmogiukas

Toma
svečias

2016-03-23 11:45

Aš geriu Bio-Carotene (Pharma Nord) bent vieną kartą į metus, nes daug deginuosi ir noriu, kad oda būtų apsaugota nuo laisvųjų radikalų. Įdega oda tikrai puikiai, neišsausėja oda, rudumas išlieka ilgiau.

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > bio karotinas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)