Forumas > Kalėdos > Kalėdų dovanos
1

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-08 19:46

Ką žadate dovanot šiemet?Gal jau supirkote dovanas ar tik sarašiuką esat numačiusios?Nuo kada imat kaupt dovanas artėjančioms šventėm?
Aš pati dovanas perku paskutinę minutę,kol kas dar net nežinau ką kam dovanosiu,gal turite kokių originalių idėjų,ką dovanot.

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-14 11:57

kol kas tiksliai dovaną numačiusi esu tik mamai. su ja labai paprasta, mes taip susitarę, kasmet dovanoju astrologinį kitų metų kalendorių. tai tik priedo kažką dar reiks sugalvoti, gal ką iš kosmektikos, gal kvepaliukus kokius, gal kokį vazoną gražų... bet savaime aišku tempsiu iki paskutinės minutės, o tada jau lėksiu į parduotuves kaip akis išdegus...
o visiem likusiem neturiu minčių, ką dovanoti... na gal dar tėvui knygą, kaip ir kasmet

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-14 12:04

Cituoti(*MiAu* @ Dec 14 2006, 11:57 AM) 1695
kol kas tiksliai dovaną numačiusi esu tik mamai. su ja labai paprasta, mes taip susitarę, kasmet dovanoju astrologinį kitų metų kalendorių. tai tik priedo kažką dar reiks sugalvoti, gal ką iš kosmektikos, gal kvepaliukus kokius, gal kokį vazoną gražų... bet savaime aišku tempsiu iki paskutinės minutės, o tada jau lėksiu į parduotuves kaip akis išdegus...
o visiem likusiem neturiu minčių, ką dovanoti... na gal dar tėvui knygą, kaip ir kasmet

O, vazonas sauni ideja As tai mamai lekstes gal...ji ten tam tikros serijos nori, kelias turi, tai nori pasipildyt ir noriu kokios grazios mezgimo knygos jai...na kad butu kaip dabar nauju leidimu - storos, su paveiksliukais nes jai mazgimo manija atgijo, tai mezga
brangiajam savo tai kvepalus, nes kaip tik baigesi, tai nereikejo daug galvos sukt... tevui su pamote tai bilietus i teatra :)

kam cia dar.... draugei viena pakabuka toki prikau...uzisakius buvo...kitai - vitaminu dar vienai kol kas nesugalvojau...
o siaip dar gera dovana esu sugalvojus visiems gyvenimo atvejams - prenumerata kokio nors leidinio gal kuri pasinaudosit sita ideja mano Manau, kad liuks dalykas

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-14 13:32

Žiūriu, mano lentynose jau pradeda rikiuotis dovanų maišeliai. Smulkmenėlių (o šįmet visos dovanos bus tokios) jau turiu, tik dar ne visiems. Pirkau vitaminų, kvepiančių muilų. Kažkaip nejaučiu kalėdinės nuotaikos, sunku ir dovanas išrinkti.

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-11 00:13

pernai pasiuliau kelioms pasigaminti kalendorius su nuotraukomis 9as pati tuo uzsiimu), tai siemet jau dabar eile. Ir is tikro, dovana superine, ypac kai nezinai ka dovanoti

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-10 11:25

kaledom galite padovanoti saldainiu,sokoladu,gerumo diploma vaikui,senelio laiska,sampana su kaledinem etiketem ir daugeli kitu smulkmenu,kurios ilgai prisimenamos

cia galite pasiziureti,gal kils kokiu minciu http://public.fotki.com/zavinga1/iemos-vents-1/

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-10 20:55

Keliam temele i virsu, nes kaledomis tuoj pakvips
Taigi ka dovanosit savo mylimiems zmonems?

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-10 21:50

is tikruju tai dar nezinau bet galvoju,kad kazka miela, silto ir jaukaus.tikrai nenoriu pirkti visokiu nereikalingu daiktu,kurie nesuteiks beveik jokiu emociju (isskyrus "oooo...kokia grzi dovana" ;) .manau,kad didziausia dovana yra ta,kuri yra dovanojama is sirdies

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-14 15:46

As planuoju mamai padovanoti bilieta i gera spektakli

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-14 16:25

O aš jau kaupiu kaupiu dovanėles

Jau turiu dvejus šepetėlius sidabruotus (sidabro šereliais) - jie gerai nuvalo visas apnašas, veikia panašiai kaip dantų higiena, be to, sidabras kaip žinote nuo seno labai gerai dezinfekuoja žaizdas

Manau, kad ir praktiška, ir faina, ir sveika, o sau žmogus gali ir neleisti tokį šepetėlį nusipirkti

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-14 22:09

mane tas dovanų ieškojimas, išveda iš pusiausvyros. Nepernešu to reikalo dėl vienos priežasties, nes dovanų reikia ieškoti žmonėms, kurie visko turi, na tiesiog visko, ir kai reikia kažką sugalvoti, būna košmaras Na, aišku, ne visi tokie, kuriems dovanojamos dovanos, bet būtent šios paieškos gadina gyvenymą

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-17 16:28

Teisi numlock - visiškai pritariu... turiu ir aš savo šeimoje tokių... košmaras būna per visas šeimos ir kalendorines šventes...

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-17 17:40

O man dovanu pirkimas yra pats smagiausias dalykas per visas sventes Tada gali leisti fantazijai lietis laisvai

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-17 21:18

o as savo brangiausiajam pirksiu auksini zieda ir apyranke, nes rankos jo labai grazios o jokio papuosalo neturi tai bus ok

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-17 21:52

As is savo brangiausiojo laukiu suniuko, bet turbut negausiu jo

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-18 17:03

na savo brangiausiajam dar nezinau ka nupirksiu,o seimos nariams po koki rinkinuka- kvepaliukai, sampunai ir t.t. siemet nebrangias dovanas dovanosim, nes patiems labai reikia pinigeliu

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-21 09:00

Kaledines atributikos galite rasti cia

http://public.fotki.com/zavinga1/iemos-vents-1/

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-21 12:51

dovanu dar neturiu-man taip pat iseina jas supirkti paskutine akimirka.bet vis galvoju,kad gal jau kitamet is anksto pasiruosiu didziosioms sventems...
daznai pagaminu ka nors pati,bet tai atima daug laiko.nupirkti zmonems stengiuosi kazka ,kas atitiktu ju interesus.
atvirai pasakius neapkenciu to kaledinio pirkimo bumo..

Cituoti(liute @ Nov 18 2008, 01:35 PM) 45627
na gal ir nera labai pigu, bet kaledos tai tik viena kart i metus

....o,kad jos butu kas penkis metus...
tai tada gal net kas automobili padavonotu...-juk kaledos butu tik kas 5 metus

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-24 12:04

Na va as jau savo mamytei, brolio zmonai dovaneles turiu
O man problema yra viena su brangiausiojo dovanomis - jo gimtadienis gruodzio 14d. o ne uz ilgo buna ir kaledos, tai jau antri metai is eiles suku galvele kaip cia geriau padarius

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-24 12:19

O KA JUS PIRKSITE SAVO VAIKUCIAMS? STAI KUR MAN KLAUSIMAS DIDZIAUSIAS. PVZ. MANES DUKRA UZSIPRASE DIDELIA VIRTUVE BET JOS KAINA NEREALI APIE 200 EURU BRANGOKA, NES PAPRASTAI MES PER TA LAIKOTARPI NUO KALEDU IKI NAUJU DOVANOJAME KELIAS DOVANAS TAI MANAU KAD NELOGISKA PIRKTI VIENA TOKIA BRANGIA DOVANA

1

Viršun ^ | Forumas > Kalėdos > Kalėdų dovanos

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)