Forumas > TV laidos > "Kitas" ir...
1

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 16:35

Vasaros sezonas jau prasidėjo, o kartu su juo atgimė ir dvi senos laidos: "Kitas" per LNK ir "Meilės trikampis" per Tango TV. Labai įdomu, ar žiūrite jas ir kuriai iš šių laidų teikiate pirmenybę. Balsuokite, išsakykite savo nuomonę, diskutuokite

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 16:38

na as uz meiles trikampi,man ten maziau rezisuros bet seip abi laidas paziuresiu

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 16:46

Na, mes žiūrime abi laidas. Kiekviena iš jų turi savų niuansų
"Kitas" - gera pramoga vakarui, kai norisi atsipalaiduoti ir paklykti iš kvailų (per silpnas šis žodis) pasisakymų. Tokio bukumo, kuris dabar vadinamas "krūtumu" dar reikėtų paieškoti... Šiaip jau laida visiškas 0, teigiantis antivertybes Nenorėčiau, kad tokioje dalyvautų mano vaikai
"Meilės trikampyje" dažniau pasitaiko žmonių, kurie turi ką pasakyti ir sugeba šauniai prisistatyti. Nors didelės išliekamosios vertės ieškoti nereikėtų, bet vis dėlto už "Kitą" ši laida pranašesnė

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 17:10

Aš tai visai su TV susipykus
Nors būna kartais atsisėdu, kaip Elas Bandis ant sofukės ir žiūriu į TV kaip į vieną tašką ir tiesą sakant dzin, ką tada rodo

O pažvygauti pirmenybę teikčiau "Kitas!", bet ir suranda perliukų... Negi tokie žmonės visiški dundukai???

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 17:55

as tai ziuriu "Kitas"
sita laida nuo A iki Z yra surezisuota, ka sakyti kada sakyti, viskas yra surasyta ant popieriuko

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 21:31

Cituoti(arveda @ Jul 1 2008, 05:55 PM) 33122
sita laida nuo A iki Z yra surezisuota, ka sakyti kada sakyti, viskas yra surasyta ant popieriuko

Kad surežisuota - mat jį pikis. Bet kur rasti žmonių, kurie įvykdytų režisierių norus? Nors ir milijoną man duotų, bet nepulčiau per televizorių skelbtis, kad esu kvaiša ir mėgstu vaikščioti be triusikų O dabar galima suprasti, kad jei žmogus tokias nesąmones apie save šneka, tai jam toks įvaizdis yra priimtinas

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 21:39

o nuo kada "Meiles trikampi" prades rodyti?

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 22:01

kati ziurejau "kitas" prisijuokiau iki soties

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 06:54

Cituoti(voveryte @ Jul 1 2008, 09:39 PM) 33130
o nuo kada "Meiles trikampi" prades rodyti?

"Meilės trikampį" rodo per Tango TV kiekvieną dieną 22 val.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 10:21

Sveiki, taip išejo jog žiurejau ir KItas ir Trikampi, Iš kito tai vakar prisijuokiau,

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 16:17

as tai kazkaip neziuriu tokiu laidu per daug ten rezisuros

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 16:28

Na man meiles trikampis kai kada patinka pažiureti žiurint kokios poros, o :Kitas" na man tai tik kai nieko nedarau ir tv ijungtas tai tada žiuriu nes galima prisijuokti iš dalyviu ir pačios laidos..

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 18:57

man tai abi laidos siaubas kažkoks.. na, "meilės trikampis" dar normalesnis.. o "kitas" tai jau toks briedas iš kur ant Lietuvos tiek žmonių, ten dalyvaujančių atsiranda..ir dar tokių

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 21:34

na meiles trikampis nepraleidau nei vienos laidos, o kitas tai nesamone man nieko mandraus ir protingo.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 21:39

Nepatinka siaip nei viena laida, bet kazkaip ziuriu Kitas del pacios laidos durnumo

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 23:10

Kitas mane zavi daug labiau

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-01 08:22

Noretum sudalyvauti?

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-02 15:44

KĮŽ karštakošė Gintarė: laidos Kitas! vyrai – visiški skystalai
Karštoji žemaitė Gintarė Ramonaitė, „Kelyje į žvaigždes 3“ garsėjusi itin atvirais pasisakymais, sudalyvavo laidoje „Kitas!“ ir nusivylė Lietuvos vyrais: „Visi jie – skystalai kokių reta. Tiesiog kaimas kryžkelėj“. Gintarės vaikino paieškos – pirmadienį per LNK.

Dainas kurianti ir dainuojanti bei gitara grojanti Gintarė šiuo metu vaikino neturi. „Man jo ir nereikia. Nereikia tų vyrų – reikia dirbti. O į „Kitą!“ ėjau dėl prikolo. Pati esu prikolna“, - sako kieto būdo mergina. Tačiau Gintarė prisipažįsta, kad giliai širdyje vylėsi, jog galbūt sutiks jos skonio žavų ir komunikabilų, bendrauti nebijantį vaikiną. Tačiau nusivylė.

„Man patinka drąsūs, vyriški ir bendrauti nebijantys vyrai. O laidoje visi vaikinai buvo tokie skysti, kad trūksta žodžių. Pamatę mane jie išsigando, kai kurie nesugebėjo pralementi nė žodžio, reikėjo juos traukti už liežuvio“, - prisimena KĮŽ 3 dalyvė.

Laidoje bus ir konfliktiškų situacijų. „Kito!“ dalyviai neieškos žodžių kišenėje ir iškeiks Gintarę už tai, kad ši pasakė „Kitas“. „Jie nesugeba išlikti orūs, nepriima kritikos. Juk čia žaidimas tik, aš juos iškitinau, o jie puolė ant manęs varyti. Aš taip pat netylėjau“, - sako Gintarė.

Vaikinus laidoje ji nutarė išbandyti ekstremaliai: sušukti tarzano šūkį ir šokti į upę. „Vienas vos savo pasididžiavimo nesusižeidė, kitam džinsai ir batas už šakos užkliuvo... siaubas. Tikri kaimiečiai“, - pasakoja Gintarė.

Vienas drąsuolis taip supyko, kad neįtiko Gintarei, jog ėmėsi girtis lankąs boksą ir „geriau jau gatvėje jo nesutikti“. „Čia kas? Grasinimai? Kur vyrų orumas prieš merginą? Jie vaidina kietuolius, o supratę, kad merginai nepatiko, suskystėja...prisiminiau patarlę: vyrai kaip ąžuolai, o kiaušiukai – kaip giliukai“, - sako pirmadienio „Kito!“ herojė.

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 23:54

as mieliau paziuriu laida "kitas"..nors nesu didele jo gerbeja,ziuriu kai yra laisvo laiko ar seip is nuobodulio...o "meiles trikampio" pakest negaliu..

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 23:55

man meiles trikampis jau nuobodus pasidare kazkoks

1

Viršun ^ | Forumas > TV laidos > "Kitas" ir...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (11)