Forumas > Pagal pomėgius > Darbščiųjų rankų būrelis
1

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-07 15:22

Mėgstančių megzti, nerti, siuvinėti jau atsirado. Taigi kviečiu užsukti į šį skyrelį paplepėti. Pasipasakokime, ką šiuo metu dirbame, kaip sekasi, kokie klausimai iškilo O kai jau pabaigsime savo darbelius, lėksime į rankdarbių skiltį ir pasigirsime, dalinsimės raštais, shemomis ir idėjomis

Šiuo metu mezgu tokį megztinuką:

Pirkau merinosų vilnos siūlus (nestori, nekanda ir turėtų būti pakankamai šiltas megztinis). Pritaikiau raštą. Nugaros ir priekio detales mezgu kartu (šoninių siūlių iki pažastų nebus). Apačioje uždėjau daugiau akių, o dabar po truputį nuleidžiu. Norėčiau kuo greičiau pabaigti, nes tuoj nebeturėsiu kuo rengtis

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-07 19:15

Adonė, smagus megstukas
Aš tai iš likusių nuo šalio siulų mezgu dukrelei kostiumėlį jokios schemos, tiesiog iš galvos svarbu dydį pataikyčiau

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-07 21:25

Cituoti(arveda @ May 7 2008, 05:46 PM) 29009
labai saunus megztukas

Cituoti(čiučiundra @ May 7 2008, 07:15 PM) 29019
Adonė, smagus megstukas

Nuotraukoje jis labai gražus , o kaip pavyks man - kitas klausimas. Labai mėgstu pynes, bet mano siūlams jos niekaip netiko. Dvi dienas bandžiau įvairiausius raštus, kol galiausiai išsirinkau Taigi idėja panaudota, bet rezultatas labai skirsis.

Cituoti(arveda @ May 7 2008, 05:46 PM) 29009
is tikro tai labai megstu ir megzti ir nerti, bet kad siulai velniskai brangus

Vasarinėms palaidinukėms rekomenduočiau "Vernito" medvilninius siūlus (jų yra ir grynų, ir maišytų su kitu pluoštu, yra medvilnės, kažkaip apdorotos). Kadangi siūlai lietuviški, kilogramas kainuoja apie 30 Lt. O megztinukui užtenka apie 500 g. Esu mezgusi vasarinę bliuzelę kiauraraščiu. Mezgasi smagiai, o rūbas skalbimo nebijo (aišku, viskas proto ribose - juk nekiši megztinio į verdantį vandenį).
Tiesa, Vilniuje "Vernito" siūlų nepastebėjau. O Kaune prie bazių yra didelė siūlų parduotuvė (jei kam bus įdomu, galėsiu detaliau nupasakoti), ten pasirinkimas tikrai didelis.

Šiaip esu išbandžiusi ir "Vernito" vilnonius siūlus. Tikriausiai tai vienas iš mėgstamiausių mano žieminių megztinių Siūlai tikrai netįsta, o kaina juokinga

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-07 21:53

Cituoti(arveda @ May 7 2008, 09:34 PM) 29035
nagi sudominai su tais "Vernito" siulais, reiks Siauliuose pasidairyt

Aš siūlyčiau dairytis tokiose senoviško universalinės parduotuvės tipo prekyvietėse. Bent jau man susidarė toks įspūdis, kad specializuotos siūlų parduotuvės jų neužsakinėja ir jais neprekiauja

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-08 00:01

Cituoti(čiučiundra @ May 7 2008, 07:15 PM) 29019
Aš tai iš likusių nuo šalio siulų mezgu dukrelei kostiumėlį jokios schemos, tiesiog iš galvos svarbu dydį pataikyčiau

Sali tavo jau ivertinau rankdarbiuose
Kai pabaigsi kostiumeli,butu dziugu jei idetum nuotraukyte i rankdarbiu skyreli "Drabuzeliai vaikam"
Man taip pat labai patinka rankdarbiai,tik deja,neturiu tam laiko Kartais atrodo,kaip noreciau nunerti ka nors savo pupai,ar numegzti,bet...
Tiesa kazkada esu bandzius,liemene dukrytei numegzti,kepuryte nunert...(kai laiko daugiau turejau).

Idomu,kur Vilniuj galima butu isigyti tu "Vernito" siulu

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-08 07:26

Prisiminiau, kad tų storųjų (vilnonių) "Vernito" siūlų pasitaiko Rimėse. Vasarinių (medvilnės ir t.t.) nesu mačiusi, bet gal irgi būna. Pasidairykit.

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-08 10:00

Cituoti(knopka @ May 8 2008, 12:01 AM) 29068Idomu,kur Vilniuj galima butu isigyti tu "Vernito" siulu
Kažkur skaičiau, kad jų yra pirkti Jasinskio g. lygtais "Sagų pasaulis" parduotuvė vadinasi, ten yra siulų skyrelis, Rimi parduotuvėse pasižvalgyk, jų gali būti "Ibrahim" parduotuvėj Kalvarijų g. šiandien varysiu į turgų, užsuksiu ir ten pasižvalgyti

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-08 10:44

Specialiai siūlų pasidairiau Rimėje (Mandarine). Yra "Vernito" siūlų (medvilnė ir akrilanas per pusę). Aišku, spalvos tik dvi ir tos pačios ne gražiausios Pasirinkimas labai skurdus...

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-12 15:05

Cituoti(Adonė @ May 12 2008, 02:08 PM) 29501
Čiučiundra, buvai rašiusi, kad Ibrahime siūlų daireisi. Kurioj vietoj ten jų yra? Dar ir šiandien buvau, bet niekur nemačiau

Ankščiau buvo antame aukšte iš dešinės 4 ar 5 skyrius, dar ten sagų ir įvairių juostelių didelis pasirinkimas, daug visokių siūlų buvo, siūvinėjimo "Muline" didelė paletė buvo, bet dabar...
Planuoju į CUP'ą užsukti, ten lygtais 5 aukšte yra siūlų skyrelis, gan didelis pasirinkimas, reiks pasidairyti kainų Vakar Akropolyje nieko įdomaus nemačiau, RIMI pasirinkimo taip pat nulis

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-12 16:55

Cituoti(čiučiundra @ May 12 2008, 03:05 PM) 29564
Planuoju į CUP'ą užsukti, ten lygtais 5 aukšte yra siūlų skyrelis, gan didelis pasirinkimas, reiks pasidairyti kainų Vakar Akropolyje nieko įdomaus nemačiau, RIMI pasirinkimo taip pat nulis

Yra tas skyrelis. Atrodo, siūlų labai daug, bet kai reikia išsirinkti... Šiuo atžvilgiu parduotuvė Nr.1 - Kaune prie Maximos Savanorių pr. (neprisimenu pavadinimo, berods, Lana casa). Va ten tai pasirinkimas

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-13 09:40

Ar žinot, kaip būna, kai begemotas skruzdėle pasijaučia? Ogi tenka išardyti daugiau nei pusę megztinio
Visą gyvenimą mezgiau nedideles liemenes ir megztinius. Tai mano "nėštukinis" megztinis man tooooooks didelis atrodė... Tai šonuose vis įimdavau po akį, kad į viršų siaurėtų ir nebūtų per platus Jau artėjau prie pažastų linijos, tai sugalvojau pasimatuoti, ar ne per platu ir nereikia daugiau siaurinti. Sulaukiau siurprizo: jeigu apačioje megztinis geras, tai viršuje per siauras Dabar nuardžiau gerus 1,5 sprindžio ir megsiu iš naujo

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-13 12:50

Man šiandien teko rankovę ardyti tu per daug akių nuėmei, o aš pridėjau per mažai, rezultatas tas pats SIAURA

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-13 13:06

Tai šiandien ardymų diena
Aš tik bijau, kad kol vėl numegziu iki pažastų, paaugsiu ir tada jau nesiaurintas megztinis bus per mažas Kaip aplenkti tą laiką? Kita vertus, megztinis toks, kad per pilvą jo vis tiek nesegiosiu - bus atsilapojęs, tai svarbiausia, kad per krūtinę tiktų.

Neįdomiausia tai, kad mezgu priekį ir nugarą kartu - be šoninių siūlių. Taigi jei jau ardyti, tai viską

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-13 13:22

Jooo, kai viską kartu mezgi ir tenka ardyti, tai darbas sulėtėja. Jei nori aplenkti laiką, reikia megsti rūbą "без размера", labai geras raštas "английская резинка" tamposi super o šiaip gal dažniau pasimatuoti reiktų, na dar ir +5 akys gal nepamaišytų

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-13 21:09

Cituoti(čiučiundra @ May 13 2008, 01:22 PM) 29806
o šiaip gal dažniau pasimatuoti reiktų, na dar ir +5 akys gal nepamaišytų

Aha, prisimatuok, kad gundras, kai per pilvą nieko nematai Ir dar namuose nėra nė vieno veidrodžio, kuriame save matyčiau visu ūgiu

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-15 10:51

Cituoti(Adonė @ May 13 2008, 09:09 PM) 29898Ir dar namuose nėra nė vieno veidrodžio, kuriame save matyčiau visu ūgiu

Pas mane ta pati situacija arba veidas arba kojos
Šiandien turėsiu abi rankoves ardyti įsivaizduoji, padariau platesnes, o jos visvien siauros pagal visas "mierkas" turėjau +2cm daryti, o aš, varna, "тютелька в тютельку" padariau.... eeeeech dar daug man reiks mokytis

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-15 12:58

Cituoti(čiučiundra @ May 15 2008, 10:51 AM) 30062
Pas mane ta pati situacija arba veidas arba kojos

Tas pats ir pas mane. Visą save pamatau tik parduotuvėje. O paskui nustembu: iš kur toks didelis pilvas Iš viršaus žiūrint tai jis visai mažytis

Netoli buvusio "Lietuvos" kino teatro mačiau Casa lana siūlų namus. Lygiai taip pat vadinasi ir mano išgirtoji siūlų parduotuvė Kaune.

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-22 20:08

Adonė, kaip tau sekasi megsti?
Aš užmečiau, nes teko ardyti man visada taip, vos tik tenka daugiau ardyti, tai rankos svyra ir tiek reikia kazkaip pabaigti tą darbelį, po šito laukia kitas.... turiu 800g siūlų a-lia "irisas" reikia kokią vasarišką bliuzelę sumeistravoti dabar atidžiai nagrineju ananasinį raštą gal ir pavyks ką numegsti

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-22 20:21

Aš po truputį stumusiuosi. Jeigu visą savaitgalį lis, gal ir daugiau sugebėsiu numegzti.

Nerti ir man patinka. Sakyčiau, man netgi lengviau.. Aišku, mokyklos laikais 2 metus lankiau nėrimo būrelį. Tai mus vadovė visokių gudrybių išmokė

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-12 07:42

Sveikos, bitės darbštuolės
Ką neriate, mezgate? Aš vis dar prie to pačio megztinio kuičiuosi. Turėjau visokių rimtų darbų, tai teko padėti mezginius į šoną. O dabar vėl griebiau. To megztinio taip reikia taip reikia, o niekaip nebaigiu

1

Viršun ^ | Forumas > Pagal pomėgius > Darbščiųjų rankų būrelis

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)